Katalog firm

Petmar

Wasze dachy to nasza specjalność od wielu lat. Zapraszamy do naszej galerii gdzie zobaczysz próbkę wykonanych przez nas zleceń. Naszym atutem są profesjonaliści, zarówno doradcy, którzy pomogą w wyborze materiałów jak i wykonawcy, którzy fachowo zrealizują Twój projekt. Zapoznaj się z naszą szczegółową ofertą już dziś.

Blachodachówka

Usługa petmardachy.pl została stworzona przez lubelskie przedsiębiorstwo Petmar. Narzędzie to ma na celu reprezentowania firmy na rynku internetowym i zapoznawanie internautów z jego szeroką ofertą. W zakres branży, w której działa Petmar, wchodzi wykonywanie konstrukcji dachowych i krycie ich.
Wśród materiałów na których pracują fachowcy zatrudniani w przedsiębiorstwie znajduje się szalenie popularna blachodachówka Lublin, jak i mniej znane materiały takie jak papy termiczne czy gonty. Co więcej petmardachy.pl zapewnia, że wszelkie zasoby używane przy pracy przez wynajętych robotników pochodzą od uznanych dostawców, którzy wieloletnią działalnością wyrobili sobie znakomitą opinię wśród klientów.
Oprócz samej konstrukcji dachu strona internetowa umożliwia też zamówienie usługi orynnowania dachu. Szeroki asortyment rynien, różniących się od siebie kształtem, rozmiarem i sposobem wykonania, zapewnia szerokie pole do popisu wybrednym klientom i gwarantuje dopasowanie oferty firmy da każdej potrzeby, którą może zgłosić zamawiający.

Kontakt

Ulica: Al. Kraśnicka 158 A

Kod: 21-030

Miejscowość: Lublin

http://www.petmardachy.pl/

E-mail: petmar@op.pl

Tel.: 504-168-332


Podobne firmy

Ekspres-Dach

Pozwól niech prawdziwi fachowcy zajmą się twoim dachem, mowa tutaj o firmie Expres Dach jaka chce ci zaoferował pełne i niezbędne wsparcie. Oczywiście posiada ona ogromne doświadczenie w świadczeniu u...