Katalog firm

AMS Car Design

Montaż folii okiennych nie należy do najprostszych - bardzo łatwo o błąd, który później kosztuje wymianą szyby. Firma AMS Car Design oferuje Państwu profesjonalne przyciemnianie szyb samochodowych. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy.

Wymiana szyb w samochodzie

Jeżeli potrzebne są Państwu oryginalne szyby samochodowe Łódź w bardzo przystępnej cenie, to jak najszybciej zapoznajcie się z naszą ofertą usługową na stronie przyciemniamy.com.pl. Oprócz montażu szyb, nasza firma oferuje również kompleksowe przyciemnianie szyb. Nasza firma w pierwszej kolejności ceni sobie jakość i profesjonalizm dlatego też korzystamy wyłącznie z najlepszych materiałów na rynku.
W naszej szerokiej ofercie znajdą Państwo produkty takich marek jak choćby: 3m, Armorlite, Glass-Gard, Sun-Gard, czy Bruxsafoll, która w naszym kraju z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Na wszystkie nasze szyby udzielmy swoim klientom wieloletniej gwarancji, co jest najlepszym potwierdzeniem wysokiej jakości usług. Nasza firma jako jedna z niewielu w kraju oferuje wygrzewanie szyby samochodowej piecowo.
Nasi profesjonalni doradcy służą Państwu zawsze fachowym doradztwem. Jeżeli nie wiecie jeszcze jakie szyby samochodowe Łódź wybrać, to dzięki nam na pewno dokonacie właściwego zakupu.

Kontakt

Ulica: Pojezierska 60

Kod: 94-104

Miejscowość: Łódź

http://www.przyciemniamy.com.pl/

E-mail: ciemneszyby@o2.pl

Tel.: 668-833-423