Katalog firm

Kategorie


Adwokat Andrzej Śmigielski

Mająca swoją siedzibę w Łodzi kancelaria prawnicza kieruje swoją ofertę do osób prywatnych i podmiotów gospodarczych. Zapewnia fachowe wsparcie z takich dziedzin prawa jak gospodarze, cywilne, handlowe, pracy czy karne, ale nie tylko. Adwokat Arkadiusz Śmigielski z zespołem oferuje też pomoc w windykacji należności.

Sprawy rozwodowe

Rozwód jest czymś jak najbardziej normalnym. Wiele par kończy swoje małżeństwa w obliczu sądu, aby móc uregulować wszystkie kwestie prawne i pójść swoją drogą. W takich momentach warto poszukać odpowiedniego wsparcia prawnego, w szczególności, jeżeli spodziewacie się, że rozstanie nie będzie należało do łatwych.
Jako doświadczony i rzetelny adwokat Łódź rozwód o nieposzlakowanej opinii z wielką przyjemnością stanę przy Waszym boku, aby walczyć o Wasze prawa i uregulowanie wszystkich rzeczy związanych z rozstaniem. Moja Kancelaria Adwokacka Andrzej Śmigielski to ogromna wiedza prawnicza, która na bieżąco jest stale aktualizowana.
Zapraszam na pierwsze spotkanie celem zapoznania się ze szczegółami Waszej sprawy. Wy również będziecie mogli mnie poznać i sprawdzić moją ocenę na daną sytuację, jaką macie. Jeżeli będziecie chcieli, to jak najbardziej będziecie mogli korzystać dalej z moich usług, czego efektem będzie na pewno sprawnie załatwiona sprawa o rozwód. Mam nadzieje, że będziecie zadowoleni z naszej współpracy.

Kontakt

Ulica: Piotrkowska 270

Kod: 90-361

Miejscowość: Łódź

http://www.adwokatmecenas.eu/

E-mail: andrzej.smigielski@adwokatura.pl

Tel.: 422445011