Katalog firm

Adwokat Andrzej Śmigielski

Mająca swoją siedzibę w Łodzi kancelaria prawnicza kieruje swoją ofertę do osób prywatnych i podmiotów gospodarczych. Zapewnia fachowe wsparcie z takich dziedzin prawa jak gospodarze, cywilne, handlowe, pracy czy karne, ale nie tylko. Adwokat Arkadiusz Śmigielski z zespołem oferuje też pomoc w windykacji należności.

Sprawy karne

Kancelaria adwokacka Śmigielski to miejsce, gdzie każdy z naszych zleceniodawców będzie mógł znaleźć pomoc i wsparcie. Rozwiązujemy nawet najtrudniejsze problemy. Wszystko to dzieje się za sprawą profesjonalnego i indywidualnego podejścia do klienta. Jesteśmy bardzo rzetelną kancelarią, która dba o sprawy naszych konsumentów.
Zajmujemy się bardzo wieloma sprawami z różnych dziedzin prawnych. Dzięki temu, że posiadamy ogromne doświadczenie, ale również bardzo dużą wiedzę, jesteśmy w stanie pomóc w wielu przypadkach. Dodatkowo przeprowadzamy bardzo szczegółowy rekonesans, zanim podejmiemy jakiekolwiek działania względem zlecenia. To sprawia, że posiadamy wysoki wskaźnik pozytywnie zakończonych spraw. Nie dajemy złudnych nadziei.
Realizujemy te zlecenia, które nie są pozbawione żadnych realnych szans. Dzięki współpracy wielu doświadczonych ludzi, nasza kancelaria adwokacka Łódź jest w stanie zdobywać tak wiele kończących się sukcesywnie spraw. To właśnie sprawia, że jesteśmy w stanie pomóc naszym klientom. Zaufaj nam i skorzystaj z naszych usług.

Kontakt

Ulica: Piotrkowska 270

Kod: 90-361

Miejscowość: Łódź

http://www.adwokatmecenas.eu/

E-mail: andrzej.smigielski@adwokatura.pl

Tel.: 422445011