Katalog firm

Adwokat Andrzej Śmigielski

Mająca swoją siedzibę w Łodzi kancelaria prawnicza kieruje swoją ofertę do osób prywatnych i podmiotów gospodarczych. Zapewnia fachowe wsparcie z takich dziedzin prawa jak gospodarze, cywilne, handlowe, pracy czy karne, ale nie tylko. Adwokat Arkadiusz Śmigielski z zespołem oferuje też pomoc w windykacji należności.

Odszkodowania

W naszym życiu mierzymy się z wieloma trudnymi sytuacjami. Niektóre z nich trzeba rozwiązać na drodze prawnej. Może to dotyczyć kwestii związanych z naszą działalnością, mieszkaniem, pracą, a także z życiem prywatnym. Zapraszamy do skorzystania z usług naszej kancelarii adwokackiej w Łodzi.
Jeśli chodzi o odszkodowania Łódź, pomożemy Państwu w wywalczeniu jak najlepszej rekompensaty. Nasza kancelaria ma uznaną markę, dzięki radzeniu sobie z wieloma różnymi sprawami od dłuższego czasu. Zakres usług jest bardzo szeroki - oferujemy porady prawne oraz porady cywilne w sprawach dotyczących prawa gospodarczego, budowlanego, rodzinnego, pracy, administracyjnego, czy podatkowego. Również windykacje i odszkodowania są naszą specjalizacją.
Stawiamy na przyszłość, dlatego nasza kadra pracownicza regularnie stara się zdobywać coraz szerszą wiedzę na temat obowiązujących przepisów. Charakteryzuje nas także odpowiedzialne i indywidualne podejście do każdego klienta, tak aby zrozumieć specyfikę jego sprawy.

Kontakt

Ulica: Piotrkowska 270

Kod: 90-361

Miejscowość: Łódź

http://www.adwokatmecenas.eu/

E-mail: andrzej.smigielski@adwokatura.pl

Tel.: 422445011